| Girly97 a întrebat:

Cum imi pot relaxa talpile dupa ce pentru a castiga un ban etichetez produse pentru cineva de diimneata pana seara de luni pana vineri? Stau in picioare toata ziua si rar apuc sa stau cateva minute jos. Ma dor foarte rau talpile de cand am ajuns acasa de la ora 16 si maine dimineata din nou merg la munca.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Cumpara niste branturi de silicon, se gasesc pe internet sau magazine de articole sportive. Mie mi-au fost de mare ajutor cand aveam mult de mers pe Jos.

| Ana1687 a răspuns:

Îți recomand să îți faci un masaj și să îți bagi picioarele în apa rece, eventual și în el de job și să îți cauți un loc de muncă mai relaxat

| Girly97 explică (pentru Ana1687):

Nu imi convine nici mie sa stau in picioare toata ziua datr daca nu gasesc in alta parte...