| painecuzahar a întrebat:

Cum incepe Alzheimerul? Daca pierderile de memorie sunt dese dupa ce omul bea (chiar daca nu bea extrem de mult), poate fi un inceput de alzheimer? Varsta: 55 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Probleme sunt daca atunci cand nu bea uita nu cand bea.
Ca daca cineva consuma 1000 ml de tarie e normal sa uite si cum il cheamawinking

| Darius50boss a răspuns:

Dacă bea și e amețit de băutură este normal dar dacă uită des nu este normal