| SweetTFresh a întrebat:

Cum pot deveni mai fericit? Vreau sa vad sfaturi si pareri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ivy86 a răspuns:

Pai descoperă ce te face nefericit și pornește de acolo.

7 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Esti fericit doar ca nu-ti dai seama. Daca nu ma crezi insoara-te si ai sa vezi ca am avut dreptate.

| SweetTFresh explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Amuzant raspuns! happy Depinde de caz acum...

| Ivy86 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Domnule Popescu trebuie sa fii tare nefericit sa zici asta

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Ivy86):

Dupa dvoastra domnisoara, ca nu stii sa razi.

| Arii2 a răspuns:

1.hobby
2.pasiune
3.asta te tine ocupat de gandurile negrute.