| nauca a întrebat:

Cum pot inaltura somnolenta care ma chinuie zilnic, intre 14.00 si 16.00?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
soothe
| soothe a răspuns:

Un somn de 10-15 minute. Este sanatos si obiceiul este folosit de vreo 3 miliarde de oameni.

6 răspunsuri:
| baietzelu a răspuns:

Iesi afara.Iti trece.

| retouchan a răspuns:

Hey! Asa pateste si fratele meu!
Ar trebui sa te pui sa dormi intre acele ore, iar apoi cand te trezesti sa mergi pe afara sa te plimbiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tragi un pui de somn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca suplimentele nutritive pe baza de Guarana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja e 15. 00 mai rezista o ora departe de patlaughing

| matrioska2 a răspuns:

Ceai verde. mai sanatos decat cafeaua!