| Dana2103 a întrebat:

Cum pot mari tensiunea, am hipotensiune. Nu mi ziceti de cafea sau sare ca stiu. Alte modalitati? Am auzit de apa minerala carbogazoasa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Petre_Ilinca_1998 a răspuns:

Iti va fi de folos acest articol https://suntmamica.com/hipotensiune-arteriala-simptome-cauze-tratament/

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Așteaptă să îmbătrânești, trece.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ceai verde ai incercat? big grin (sau chiar si nergru)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vin fiert sau cearta cu cineva

| KR0NSTADT a răspuns:

Ceai de lemn dulce, ceai negru, vin negru.