| Drg7 a întrebat:

Cum pot sa fac muschi mai repede adica cam intr-o luna doua' happy. Pentru ca nu prea am timp de sala si as vrea sa arat si eu cat de cat bine si daca ma puteti ajuta cu un regim de mancare adica sa`mi spuenti ce alimente sa mananc excesiv' si ce sa nu mananc sau sa evit cat mai mult happy Multumesc anticipat'! big hug

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Muschii se fac doar tragand de fiare.La sala sau acasa. Daca ai posibilitatea.Cu un regim adecvat.Si fara steroizi.