| Humanity a întrebat:

Merg la sala de 4 ori pe saptamana, mananc destul de sanatos. adica nu mananc excesiv si evit ciocolata, painea, sucurile, pizza, tot ce stiu ca ingrasa excesiv. Cam in cat timp se vor vedea rezultate?

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

De 2-3 ori pe zi mananca un om normal. Daca vrei sa pui ceva pe tine mananca 4-5 mese pe zi.Trebuie sa mananci 2g/kg corp in iecare zi iar la carbohidrati este de 4-5.Cu ce te ajuta sa stii cate calorii au alimentele? Nu caloriile te incurca pe tine in drumul spre un corp perfect, tu trebuie sa mananci carbohidrati pentru masa musculara si proteine.

5 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Mananci de 4-5 ori pe zi? Iti calculezi raportul de proteine si carbohidrati care trebuie sa il mananci zilnic?

| Humanity explică (pentru SiLaS):

Mananc de 2-3 ori pe zi, si destul de putin raportat la greutatea mea. Calculez doar cate calorii are fiecare produs

| SiLaS a răspuns (pentru Humanity):

De 2-3 ori pe zi mananca un om normal. Daca vrei sa pui ceva pe tine mananca 4-5 mese pe zi.Trebuie sa mananci 2g/kg corp in iecare zi iar la carbohidrati este de 4-5.Cu ce te ajuta sa stii cate calorii au alimentele? Nu caloriile te incurca pe tine in drumul spre un corp perfect, tu trebuie sa mananci carbohidrati pentru masa musculara si proteine.

| Hopahopa a răspuns:

Depinde de corpul fiecaruia. Fiindca si eu mergeam cu un prieten la sala, tot asa de 4 ori pe saptamana si la el dupa o luna jumate a inceput sa se vada rezultate si la mine abia dupa 3 luni

| BOSS123123123123123 a răspuns:

Cam o luna poate mai mult depinde de conditia ta fizica si de mentabolismul tau

| Eva93 a răspuns:

Pai asta depinde de corpul tau poate 3-4 saptamani sau o luna nu stiu. Sper ca te-am ajutat.