| amaliacaba001 a întrebat:

Cum pot sa ma epilez in zona intima simplu? Dar si pe restul corpului

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cel mai simplu e cu lama de ras

| amaliacaba001 explică (pentru Adry05):

Nu se irita pielea? Ceva?

| Adry05 a răspuns (pentru amaliacaba001):

Depinde de tine, eu n-am probleme.

| Freya1 a răspuns:

Crema epilatoare, ceara, epilator.
Dar cel mai simplu e lama ca e mai la indemana.