| mucificatorul201 a întrebat:

Cum pot sa scap de "alunitele" de pe fața?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Se pot scoate la dermatolog daca nu sunt cancerigene. Programeaza-te la un control si vezi care-i treaba.

| sierra1 a răspuns:

Uite și la băiatul ăsta (prima poză)
https://adevarul.ro/......index.html

câte alunițe are. E o chestiune tare sensibilă. Asta din poză, cred că are bani gârlă și tot nu le-a opert. O fi știind el ceva...

| LPCTSTR a răspuns:

Cu grijă, răbdare și bani.

| TheDorothy a răspuns:

Alunitele in general sunt indepartate doar chirurgical!