| IonutPetre12 a întrebat:

Cum pot sa scap de punctele negre pana maine sau maxim 2 zile? Am foarte multe in mijlocul fruntii pana intre sprancene.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| morfeo a răspuns:

In 2 zile nu ai cum...doar daca ai destula rabdare sa le scoti singur pe toate.

| alina2k18 a răspuns:

Extractii la cosmetica si dupa ai grija de ten cu o igiena mai riguroasa daca ai tendinta de a face puncte negre.

| sierra1 a răspuns:

"Cum pot sa scap de puntele negre pana maine"

nicicum (sorry da' asta e)

| nananaan a răspuns:

Eu am folosit o crema de la farmacie și a fost destul de buna. cel mai bine te duci la farmacie și întrebi

| IonutPetre12 explică (pentru nananaan):

Am fost si mi-a dat o crema de dat dimineata si inca una antibiotica seara

| lorena1gianinak a răspuns:

Nu cred ca ai cum într-un timp asa scurt. Încearcă cu plasturii pentru eliminarea punctelor negre, măștile de față, ustensilele speciale și alte chestii de genul asta. Dar în 2 zile nu prea cred. Cauta pe Internet masca aceea cu ou și șervețele și poate face ceva.