| Alllexxandraa a întrebat:

Cum scap de punctele negre pana la Revelion straight face? :*

Răspuns Câştigător
| ItzyxD a răspuns:

Pai fa-ti o masca din miere de albine si rosii.sau fa-ti un ceai de musetel concentrat si stai cu fata deasupra bolului cu ceai si pune`ti un prossop deasupra capului, astfel in cat sa nu iasa aburii ...si la urma te stergi cu un servetel.si punctele se iau imediat. Funda` daca te am ajutat:*love struck

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună seara.
Aplică în fiecare week-end un peeling abraziv din mălai și zeamă de portocale, ori mălai și zaț de cafea.
Masează zonele afectate preț de 3-5 minute.
Sărbători fericite!