| Rebb00 a întrebat:

Cum pot sa slabesc daca nu am timp de sport? Plec de acasa la 7, ma intorc la 4 dupa-masa, mai rezolv din treburi iar la 10 seara cad franta. Ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

30 de minute de alergare zilnic, minim, pentru rezultate optime happy.

| JohnnyWylde a răspuns:

10 - 15 minute de alergare zilnica de 4 - 5 ori pe saptamana vor face minuni.

| Marius1985 a răspuns:

Cel mai eficient produs de slabit, care functioneaza si fara sport, desi ai avea rezxultate mai bune si cu putin sport: http://track.buythermacuts.ro/product/ThermaCuts/?pid=115&uid=1419

| MyNameIsAna a răspuns:

Simbata duminica fa sport