| ImMrRobAlex a întrebat:

Cum pot scăpa de bronz? Sunt bronzat și vreau să "scap" de el... Adică să nu îl mai am. Să am pielea cat de cat albă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai fost la solar sau așa e pielea ta? Dacă e moștenire genetică, culoarea pielii nu o poți schimba.
Dacă te-ai bronzat la soare, folosește cremă de ten cu extract de lămâie și păpădie (e special făcută, pentru albirea tenului).
Uite, fiecare cu problema lui!;))
https://www.tpu.ro/......mi-as-mai/

| ImMrRobAlex explică (pentru floresdemayo):

Nu am fost la solar, doar m-a ars soarele tare tare laughing
Jumătate sunt alb, jumătate roșu

| floresdemayo a răspuns (pentru ImMrRobAlex):

Ți-am zis, cumpăra crema aceasta:
https://shop.cosmeticplant.ro/......padie.html
Nu-i nevoie s-o comanzi online. O poți găsi și în magazinele de cosmetice, din orașul tău. Crema aceasta, chiar te va ajuta să ai un ten mai luminos!

3 răspunsuri:
| jon987654321 a răspuns:

Sa te dai cu var, daca te-ai bronzat si s-a prins asa ramai.sau sa faci ca M.J