| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de migrene prin leacuri babesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De ce leacuri babesti, tu nu ai auzit de medic?

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pur naturist: FA DRAGOSTE CU PASIUNE, CAT MAI DES! ...Si NUMAI PROTEJAT!

daniela
| daniela a răspuns:

Migrene sune soacra mea ar trece cu compresie cu suc de lamaie sau felii de lamaie pe tample (daca ai un ten sensibil nu stiu ce repercursiuni ar avea) sau cataplasme cu felii de ceapa cruda aplicate pe frunte

| mioara a răspuns:

Pt aceste migrene du-te la un dr endogrinolog

regis
| regis a răspuns:

... iar daca nu trece, poti incerca cu algocalmin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stati cu picioarle in apa clocotita bine nici chiar sa-ti frigi picioarele dar sa fie mai fierbinte