| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot slabi in cel mult o luna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Renunta la prajeli, dulciuri si incearca sa mananci moderat si des. Dupa ora 6 incearca sa nu mai mananci.Consuma multa apa plata, fructe, legume proaspete si fa mult sport.

2 răspunsuri:
| LoryM22 a răspuns:

Se mananca timp de o saptamana numai: carne fiarta, iaurt dietetic, branza dulce, oua.

Se consuma in orice cantitate si combinatie.

In tot acest timp se bea ceai verde. Cate o cana pe zi.

Se slabeste in jur de 5kg.

| mioara a răspuns:

CONSUMI GREFE DE CARE ORI ITI ESTE FOAME