| Alexandra12798356 a întrebat:

Cum pot slabi la picioare si sa ma inalt intr-o luna? Fac orice.P.S:Nu am timp sa merg la sala sau sa alerg,vreau niste exercitii, ceva de facut acasa. Funda maaare!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Flavius2106 a răspuns:

Pentru aman2 trebuie sa faci sport, trebuie sa-ti faci timp!
Pentru inaltime: baschet, volley, inot...
iar pentru slabire: alergat!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci într-o lună de zile, și în casă?
Vise!
Mergi la înot.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poti practica sporturi de inaltime cum este baschetul, voleiul, innotul.
Te pup!

| CherNadya a răspuns:

Nu poti intr-o luna.E prea putin timp. Sportul ajuta, saritul coardei, alergatul dar nu te ajuta intr-o luna.

| Zebastian a răspuns:

Salut. Nu stiu ce sfat sa iti dau, dar ti-am scris sa te intrebare ce inseamna nick-ul tau? F interesant...

| lexxxy a răspuns:

Incearca sa folosesti picioarele mai mult. nu le tine la expozitie. apucate de lectii de dans modern, popular si o sa ai rezultate