| Laurentiu_Oprean_1993 a întrebat:

am intrles ca ex cardio te scapă de burta, Spuneti-mi cat sa alerg la sala ( pe banda )? Doar acolo pot sa alerg, acasa as face abdomene, sau orice alte exerciții, vreau sa slăbesc din tot corpul dar mai ales de burta si la solduri sa fiu slaba, fac orice efort doar sa am rezultate, se poate intr-o luna?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,deficitul de calorii te scapa de burtica si cardio asa da, pai ori bagi sprinturi de maxima viteza 4 minute pe zi ori 60 de minute de alergare medie tu alegi cum vrei, corpul slabeste cum vrea el nu cum vrei tu, banuiesc ca vei slabi la burtica pentru ca acolo e grasimea rea

| CristiMC a răspuns:

Ce alimentatie ai? Inaltimea si greutatea din momentul de fata poti s.o precizezi?