| alin9923 a întrebat:

Cum pot slabi?
Sunt foarte pretentios la mancare, as vrea sa slabesc vreo 10 kg cel putin
Si fac inot, am vreo 100 kg, inaltime 1, 78

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Sunt mai multe moduri dar ele trebuiesc adaptate in functie de fiecare individ in parte, in urma unor analize, discutii cu medici nutritionisti.Si daca nu sunt profesionisti cei carora le ceri sfatul, nu vei obtine nici rezultate.Asadar este mai mult de munca la acest aspect, nu exista o reteta universal-valabila.

2 răspunsuri:
| DeliriaRO a răspuns:

Este o aplicatie pe telefon SIX PACK IN 30 DAYS,, abdoman plat in 30 de zile,, pe mine aceasta aplicatie m-a ajutat foarte mult poti so incerci tio recomand

| Dana1Alexandrina2Evelina3 a răspuns:

Nu mînca după ora 6. Mînîcă putin dimineața și seara. Sper că te-am ajutat.