| Villy0po a întrebat:

Cum poti scapa de alunite? am ktv pe fata. si nu`mi plac foarte mult...nu sunt negi imensihee hee sunt alunite normale

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti sa le scoti chirurgical (este singura posibilitate), dar semnele care iti vor ramane vor fi un pic mai mari.

| Bacteriuță a răspuns:

De alunitele normale scapi prin operatie. pe asta o poti face abia la 18 ani, din cate stiu eu. si intai de operatie trebuie sa vezi daca sunt sau nu cancerigene.

| Anonima_2658 a răspuns:

Numai cu laser si chestii din asteawinking

see ya`:*

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Pai nu stiu daca poti sa le faci sa dispara cu ceva
o sa dispara in timp sau este posibil sa ramana asa dar mie imi plac alunitele le consider simpatice mai ales; la baieti:X

| GrEeNHeArT a răspuns:

Pai.te duci la un dermatolog si iti face o operatie cu laserul si iti dispar.acum nu stiu daca o sa doara dar sigur iti face anestezie asa ca nu trebuie sa iti fie fricawinking

| escroaca a răspuns:

Rupele rolling on the floor

lasa-le acolo tongue

| Chocolate_8650 a răspuns:

Operatii estetice

| SimpleGirl26 a răspuns:

Nu poti scapa de ele. asa sunt din nastere. nu sunt ca si cosurile. FUNDA?

| andra_8151 a răspuns:

Din cate stiu eu ne le poti indeparta u singur. trebuie sa te duci la doctor... de scos sigur se pot scoate dar cum am mai spus trebuie neaparat sa vb cu un doctor(din cate stiu eu nici nu costa foarte mult). sper ca ti-am fost de ajutor