| andi999 a întrebat:

Ce stiti despre cartea aia miraculoasa "scapa de negi,alunite si oricare alte semne ale pielii in 3 zile"?Nu mai stiu ce sa cred.vreau sa stiu sigur daca merge,sau oricare alt tratament pentru alunite.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| 23partyboy a răspuns:

Negii pot fi tratati empiric "la domiciliu" fara a iti pune sanatatea in pericol,exista o serie de remedii mai mult sau mai putin folositoare,totusi ar trebui preacaut daca sunt recomandate subst iritante sau mai rau corozive,in plus pentru rezultate bune trebuie inlaturati toti negii,altfel ei reapar,asa ca cea mai buna optiune este sa mergi la dermato unde ai siguranta ca metodele nu iti fac vreun rau,in plus ai toate sansele de reusita
atentie la semne,alunite etc ele nu se extirpa "trateaza" cu mai stiu eu ce metode,orice actiune asupra lor poate fi periculoasa, daca ai o problema de gen, doar un dermatolog sau eventual un cosmetolog special instruit te poate ajuta cu aceasta problema!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am! Consulta un dermatolog!

| ee a răspuns:

Http://scapa-de-negi-alunite.corpul-perfect.ro/

siteul e aici, a cumparat cineva cartea, eu am trimis mail si am primit raspuns ca ar fi vorba de niste substante ce nu costa mai mult de 5 lei si poate le avem pe acasa

| andi999 explică (pentru ee):

Persoana care a cumparat cartea a vazut rezultate? cam asta m-ar interesa..sa nu dau banii degeaba.

| adrianilisei a răspuns:

Eu am incercat pe propria piele...da chiar merge... o sa iti spun si cum. mai intai: iti trebuie otet de casa si banda izoler. dai cu otet pe alunita(nu prea mult ca se dezlipeste banda), lipesti banda si lasi toata noaptea.fa asta 3-4 zile( pana iti trece) si gata ai pielea curata

| Gabor_Elek_1983 a răspuns:

Atentie individul asta face marketing online doar reclama e asa mare fentru a face vanzare informatile din carte le gasesti pe net gratis (el stie "cum sa faci bani online" hihihi)