| Aly1234ss a întrebat:

Hei! Cum pot face sa am sanii mai mari? Ceva exercitii? Va rog ajutati ma

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu exista, sunt doar pentru fermitate. PAstilele alea iar sunt povesti. Singura sansa daca nu te mai dezvolti sunt silicoanele.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să ai RĂBDARE că vor mai creşte happy

Sânii se dezvoltă până pe la 18-20 de anişori, apoi se mai măresc/dezvoltă la/după prima sarcină.

De asemenea, e posibil ca sânii mici să fie o caracteristică fiziologică - mai ales dacă mama/bunica ta au sâni mici ( de obicei, se "moşteneşte" ).

Toate cele bune!

| cameleonu05 a răspuns:

Cati ani ai?

| CelTimid321 a răspuns:

Pot sa iti raspund cu o intrebare?
Pentru ce vrei sa ai sanii asa mari?
Considera-te perfecta asa cum esti nu iti trebuie neaparat sani mari ca sa te poata palce un baiat.
Un sfat, nu incerca cu medicate si prostii de astea ca s-ar putea sa ai probleme medicale.
Bucura-te de viata asa cum te-a lasat Dumnezeu. happy