| PandaGirl13000 a întrebat:

Cum sa fac sa imi creasca sanii?
Am aproape 15 ani si nu am cine stie ce.Mai mari au sanii fetele din cls a6a :v Va rog ajutati-ma cu niste exercitii sau ceva
Si cum as putea sa mai pun pe mine? Sunt inalta si nu am numa 50 de kg
Va rog ajutati-ma
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să ai RĂBDARE!

Sânii se dezvoltă până pe la 18-20 de anişori, apoi se mai măresc/dezvoltă la/după prima sarcină.

De asemenea, e posibil ca sânii mici să fie o caracteristică fiziologică - mai ales dacă mama/bunica ta au sâni mici ( de obicei, se "moşteneşte" ).

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apuca-te de impins la pept papadie... uite, ca sa nu te obosesti tu prea tare, iti trimit eu un video care iti arata cum se face:
https://www.youtube.com/watch?v=gRVjAtPip0Y
FUNDOI?

Răspuns utilizator avertizat
| silvia2ooo a răspuns:

Sanii vor creste cu timpul, dar daca nici mama ta nu-i are mari nu te astepta la cine stie ce.
Te vei ingrasa cand te vei casatori happy

| PandaGirl13000 explică (pentru silvia2ooo):

Pana atunci mai am
Ma fac de rusine asa
Mama ii are mari pentru ca e mai grasa si de aia

| silvia2ooo a răspuns:

Nici ai mei nu sunt imensi, deci stai linstita