| BergerCipy a întrebat:

Cum sa fac sa nu imi mai fie rau cand merg cu masina sau cu trenul? Nu merg nici cativa kilometri si mi se face rau desi iau pastile picaturi sau plasturi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Stef98 a răspuns:

Buna,
Priveste in fata si nu in laterale. Iar cand masina ia curba miscate impotriva.

Ai putea incerca ca pe parcursul noptii sa bei apa.

Multa bafta!