| Cretz98 a întrebat:

Cum sa faci muschi acasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sKilL a răspuns:

Poti face si in casa flotari, abdomene, etc... cel mai bun e lucrul cu greutatea proprie (flotari, genoflexiuni, abdomene, fandari, etc ) dar, daca ai si niste gantere, nu strica. spor tongue

3 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Idem ciprian si skill

| Ciprian a răspuns:

Facand gimnastica. Faci mai intai niste exercitii pentru a te incalzi, apoi poti face flotari, tumbe etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate snitel, la capac sau la cuptor. dar cel mai misto e la gratar.