| eanateo a întrebat:

Cum sa-mi fac sa-mi para nasul mai mic? il am foarte borcanat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Axys a răspuns:

laughing

| Ganja7 a răspuns:

Exista un aparat pentru asta pentru parul din nas si cel din urechi uite un model de aparat : http://www.emag.ro/......EC717BBBM/

| eanateo explică (pentru Ganja7):

Nu am probleme cu parul, ai inteles gresit, voiam sa arate mai mic laughing

| Axys a răspuns (pentru eanateo):

In primul rand nu ai spusnimia e par tundelwinking ia-ti un parat de tuns prul din nas ce as agreu comnzi de pe netwinking