| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema... am nasul borcanat, in oglinda arata bine, nu arata mare sau ceva, dar cand ma uit pe telefon este cam mare, cum ma vad prietenii?

Răspuns Câştigător
| Alina713 a răspuns:

Aceiasi problema o aveam si eu, mi se părea că nasul meu avea o problema, adevărul este că pozele in special cele care nu sunt realizate cu o aparatură performantă iti pot deformat aspectul, cel mai probabil persoanele din jurul tau de vad asa cum te vezi si tu, am citit undeva ca ei ne vad cu 20%mai frumoși decat suntem de fapt, cu toate astea nu ar trebui să iti pese de ce cred ceilalți despre tine, fiecare este frumos in felul lui

| alex2321222 a răspuns (pentru Alina713):

Nici eu nu stiu ce sa mai cred. in camera la lumina becului se vede borcanat, dar cand ma uit in oglinda la lumina de afara este perfect normal.

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Lasă părerea celorlați. Nu toți avem acea perfectiune.

| Donsavas a răspuns:

Multe persoane au un nas mai urat, mai ales băieții. Asta este. Nu este important.

| ancaval a răspuns:

Ce contează prietenii? E cea mai mare greșeală să te consideri aiurea și să aștepți părerea celorlalți. Ești bine așa.