| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa reusesc sa mananc mai putin? exista pastile sau...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Nu te infometa niciodata! Mananca cele 3 mese ale zilei. Incearca sa bei cat mai multa apa si sa mananci sanatos.

| Sweet155 a răspuns:

Sa bei mai multa apa cu lamaie dimineata pe stomacul gol, sa mananci cat mai putin si sa faci exercitii

| Seunggu a răspuns:

Ce-i cu intrebarea asta? Exista pastile care iti pot reduce pofta de mancare dar sunt periculoase... si cum sa pui intrebarea asta? Pur si simplu renunti la mancare mananci mai putin si bei mai multa apa.