| Irimescu_Marin_1980 a întrebat:

Cum sa scap de durerea de masea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la stomatologie, este cel mai indicat.
Acasă, poți lua un calmant, ai grijă să nu ai alergie!
Sănătate.
Pa, pa.

| Raniia a răspuns:

Solutia de moment un antiinflamator-diclofenac o tableta si apoi faci o vizita medicului dentist! Nu trece cu vederea problemele dentare deoarece, cu timpul, ele pot deveni mult mai grave.

| SpartaN1 a răspuns:

Eu iti recomand Colgate Pro-Relief.Intra pe colgateprorelief.ro pentru mai multe detalii.Te pup si succes! Funda?