| Florina66677 a întrebat:

Cum scap de cosuri? nu vreau tratamente dicifile

Răspuns Câştigător
| scrisoarededragoste a răspuns:

Ceai de muşeţel sau lămâie.

8 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Masti cu argila o data pe saptamana sau masti cu albus de ou batut spuma si malai (pentru puncte negre)
In rest, intretine-ti tenul corespunzator, demachiaza-te inainte de culcare, foloseste o crema hidratanta, dar nu grasa

| dedebt a răspuns:

Nu vrei tratamente dificile.dar vrei sa scapi. super!

| Florina66677 explică (pentru dedebt):

Ma refeream ca nu vreau tratamente gen sa merg la doctor sau sa cumpar nu stiu ce crema scumpa

| scrisoarededragoste a răspuns (pentru Florina66677):

Ceai de muşeţel sau lămâie.

| kobra12 a răspuns:

Sport

| Anka_5986 a răspuns:

Spalate cu geluri sau spume pentru tipul tau de ten sau acnee.Fa o data pe saptamana masti si tine fata deasupra bailor de aburi.Foloseste o lotiune tonica sau un laptisor. Iarna foloseste o crema hidratanta ca sa nu usuci pielea prea tare. Daca acestea nu te ajuta mergi la dermatolog

| tpuforyou a răspuns:

Nu poti scapa asa usor, probabil ai o dereglare hormonala, posibil din cauza varstei e buna pentru cosuri, si aspirina
http://www.youtube.com/watch?v=Q-Hksg8B4cQ sper ca te>am ajutat! pa!

| scrisoarededragoste a răspuns:

Eu am scăpat cu ajutorul unei creme care se numeşte normaderm de la vichy plus săpunul lichid din aceiaşi gamă. Sunt foarte bune, puţin scumpe, dar merită. Apropo le găseşti la farmacie.

| NuTeCred a răspuns:

Pai, merge cu pasta de dinti, iei putina, cat un punctulet si o pui pe cos, nu doar odata, pune`ti in fiecare seara. Daca bei mai multa apa, se raresc, am incercat`o, crede`ma nu e o gluma happy. Alte lucruri nu stiu, ai putea sa-ti iei o crema speciala de la farmacie. Funda puppy dog eyes?