| Fvn a întrebat:

Cum sa scap de mahmureala? Simt ca imi bubuie capuuuu', fratilor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Somn. Mie doar asa imi trece.

19 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Bei doua aspirine sau un paracetamol si te hidratezi bine.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sucurile de portocale si tomate grabesc eliminarea alcoolului din organism. Drept urmare se beau de 3-4 ori pe zi cate 100 ml suc de portocale sau de tomate.
http://www.gandul.info/......ri-2311902

Răspuns utilizator avertizat
| yellowalien a răspuns:

Aoleu, mai Felix, mai usor cu alcoolul! laughing)
Dupa o betie zdravana e musai sa te hidratezi, asa ca ia in considerare sfaturile celor care ti-au raspuns inaintea mea si consuma multe lichide si chiar fructe(mere, portocale) Si daca iti bubuie capul, ia si dormi!

| Barajag a răspuns:

Pune-te in pat, mai da o dusca pe gat si sa vezi ce repede scapi de mahmureala(adormind)hee hee

| LuS[z] a răspuns:

big grin leacuri babesti... Ceaiuri aspirine si odihna

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mie îmi trece în următoarele feluri:
- mai mult somn (e cam dureros dar trece)
- o duşcă de vodcă
- moare de varză
- două aspirine

| Derye a răspuns:

Zama da varza!

| Mefisto23 a răspuns:

Bea o bere rece. Eu asa ma scot de mahmureala.

| Fallen1Angel a răspuns:

Bea tot alcool, cui pe cui se scoatelaughing

| Fvn explică:

Concluzie: Somnul e cel mai tare remediu!

| vivalavida a răspuns:

2 aspirine si un suc de fructe

| muresanul a răspuns:

Sunt medicamente, si daca nu stii provebul, cui pe cui se scoate, bea un pahar de tiuca si iti reviisigur! nasol moment

| MiReLa_3183 a răspuns:

Muraturii... zeama de varza laughing

| RecycleBin a răspuns:

Mere verzi...

| catal1nush a răspuns (pentru RecycleBin):

Bei o bere si iti revi rapid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te *** in gat

| emma_6707 a răspuns:

Hrr zeama de varza sau bors :-& iachlaughing
cum au spus si restul sucuri mai acre sau o cafea tare sau un somn bun

| amyguita a răspuns:

Cafea cu sare, dus rece, castraveciori de aia mici murati gasesti la magazin, zeama de varza sau bors