| Catun_Iuliana_1947 a întrebat:

Cum sa scap de [ plosnite sau orice ginganii de pat ]?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Trebuie dezinfectat cu solutie in toata casa

| untu a răspuns:

Sa dai cu aspiratorul profesional cu aburi fierbinti la 180 grade C!

| Swordsman a răspuns:

Spala lenjeria, si foloseste niste pesticide, intreaba la o farmacie veterinara.

| Andrei1980Andrei a răspuns:

Apelati la o firma specializata, doar in felul asta nu o sa mai cheltuiti bani pe solutii, etc. M-am cbhinuit cu ele 3 luni singur si degeaba.
www.dddnord.ro
Sunt foarte seriosi.