| BruhMoment2k20 a întrebat:

Cum pot sa scap de plosnite cu un buget mic (maxim 500 lei)?

Răspuns Câştigător
| gigite a răspuns:

Super Killer 25 EC – cum il folosim?
20 martie 2018Cum se face, Informatii generale, Substante active38 comentarii
Super Killer 25 EC este un insecticid concentrat emulsionabil, produs de Pasteur, potrivit pentru combaterea unui spectru larg de daunatori (capuse, muste, purici, paduchi, paianjeni, dar si plosnite). Formula sa speciala ucide atat adultii, cat si ouale si larvele insectelor. El poate fi folosit de utilizatorii casnici, dar si de prestatorii DDD. Il putem folosi in cladiri industriale, scoli, spitale, restaurante, in medii deschide, dar si in depozite, camioane si trenuri.

100 ml de solutie contin: 25 g de substanta activa (cipermetrina), iar restul de pana la 100 ml ingredienti inerti, precum solventi aromatica si emulgatori.
vezi si pretul...
https://www.pestmag.ro/......ler-25-ec/

| BruhMoment2k20 explică (pentru gigite):

Trebuie vreo pompa speciala pentru a stropi cu sprayul? Cam cate sticlute mi-ar trebui? Se da si pe mobila?

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Trebuie să gazezi serios casa! De astea scapi foarte greu! Mai bine chemi o firmă specializată! Depășești bugetul dar scapi de gângănii!