| Neymar2 a întrebat:

Cum sa scapam de ejacularea precoce?

Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

După un tratament, de 6 -12 luni scapi.

| ZaineaM a răspuns:

Multa laba. crede-ma.facand de multe ori o sa scapi de ejaculare precoce. fara caterinca. incearca