| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de grasimea abdominala? Este vorba de 200-300 de grame, eu avand 175cm si greutate de 74kg, mentionez ca nu slabesc si nu ma ingras de cativa ani, greutatea fiind aceeasi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De unde stii cate grame de grasime abdominala ai?

| IIIshaneIII a răspuns (pentru RAY):

Intinzi pielea si cee se stranfe intr-un loc ala e surplusul

| RAY a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Si eu fac asta, dar cum ai aflat acele grame

| IIIshaneIII a răspuns (pentru RAY):

Daca cumperi carne destul de des de la supermarket, ai idee cam ce greutate are un volum de carne

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O greutate stabilă la termen lung, care este în limitele normale denotă un echilibru bun al metabolismului care ar fi păcat să îl stricați. Sunt perioade când va fi perturbat din cauze fiziologice diverse. Dar dacă totuși asta doriți, reduceți făinoasele și înlocuiți cu salate, și nu vă grăbiți, căci poate apărea fenomenul de balans, slăbiți 3 și puneți înapoi 4.

| IIIshaneIII a răspuns (pentru sadrian46):

Mersi pentru idee

| IIIshaneIII a răspuns (pentru sadrian46):

Adevarul e ca nu rin cont la mancare la ce ora mananc cat mananc si ce mananc, o sa incerc chestia cu vegetables oricum prea multe fainoase nu manc de multe ori mananc mancare aproape,, goala,,

| sadrian46 a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Ar trebui să ții puțin cont.
Tot organismul are mai multe ceasornice interne și îi place să facă câte ceva cu regularitate la anumite ore, de exemplu să se odinească între orele 22- 06.
Când este tânăr suportă mai ușor dezordinea orară, dar dacă păstrezi ordine. el se bucură și rămâne tânăr mai mult timp.