| 1Q a întrebat:

Ce sa fac sa scap de grăsimea abdominala?

9 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Citez "Persoanele care vor sa scape de grasimea din jurul abdomenului prin sport aleg, de regula, abdomenele ca exercitii fizice pentru eliminarea tesutului adipos excesiv. Dar abdomenele, indiferent de modul de realizare, nu combat in sine grasimea de la burta, ci doar intaresc masa musculara abdominala. Cel mai bun mod de a scapa de burtica sunt exercitiile fizice aerobe, precum joggingul, inotul, ciclismul. Mai exact, nu neaparat cele care iti forteaza o singura grupa de muschi din corp, ci cele care iti cresc ritmul batailor inimii si te fac sa transpiri excesiv. "

| RAY a răspuns:

Aia e cea mai enervanta grasime,cand faci sport de acolo se consuma de organism da tot si adauga prima oara e greu si eu ma lupt cu ea,fa sport, manca multe proteine carne de pui, peste, oua multe evit zaharul, amidonul si painea http://www.scientia.ro/......paine.html nu ma intreba cu ce sa o inlocuiesti nici eu nu stiu,zaharul cu mierea naturala,ai nevoie de carbohidrati fructe,legume cartofi,orez tot ce e dat de natura nu manca ce e procesat de om mezeluri,dulciuri, sucuri etc ce e facut de om e otrava sa stii in lacomia dupa banii se adauga proteina din soia care contine estrogen, estrogeul da diabel, tensiune etc deci evita ce e facut de om e simplu si manca ce a dat natura din pacate fructele, legumele sunt si ele cu tot felul de chimcale manca de sezon fructe, vrei program de sport?

| 1Q explică (pentru RAY):

Da vreau da încearcă sa scrii mai gramatical

| Cσcσ a răspuns:

Hei!
http://hunkbody.ro/10-secrete-pentru-un-abdomen-6-pack-patratele/
In primul rand, renunta la mancarea nesanatoasa, dupa sport.
Pa!

| MDenisee a răspuns:

Abdomene, si mananci sanatos si bei multa apabatting eyelashes

| ombladon a răspuns (pentru MDenisee):

Nu scapi de grasimea abdominala facand abdomene laughing

| MDenisee a răspuns (pentru ombladon):

Daca zice Ombladon, atunci nu comentez laughing

| ZambetDeGheata a răspuns:

Multe exercitii

| anaanyy a răspuns:

Buna! Iti sugerez sa mananci sanatos.Cel mai bine ar fi sa mananci o salata sau o supa.Sa te hidratezi bine cu multa multa apa.2 litri pe zi cred ca ar ajunge.Fa mult sport si desigur abdomene. Sper ca te-am ajutat.Mult noroc!