| Lolkkk a întrebat:

Cum scapi de mirosul țigărilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu gumă de mestecat ce conține mentă. Cu bomboane cu mentă.

| Celcestietot a răspuns:

Nu mai fumezi.

| Eusunt132 a răspuns (pentru Celcestietot):

Un raspuns de nota 20!

| Celcestietot a răspuns (pentru Eusunt132):

Merci happy!

| Iote a răspuns:

Renuntand la tigari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei covid.

| 19flo79 a răspuns:

Mananca frunze de patrunjel happy

| vandam500 a răspuns:

Fumezi pe urma mesteci o guma si te dai cu parfum! sau in cel mai rau caz mananci fasole si pe urma se intelege de la sine!