| anonim_4396 a întrebat:

Cum se creste parul mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Poate ai vrut sa zici cum fac sa creasca parul mai repede? Daca asta ai vrut sa intrebi iti pot spune ca creste mai repede daca in fiecare luna tai din el cam 1 cm la varfuri il speli de doua ori pe saptamana si al ingrijesti.

1 răspuns:
| andreutz a răspuns:

Te referi la scalp?