| andra ツ a întrebat:

Cum se manifesta dubla personalitate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| thealchemist a răspuns:

Nu cred ca s-a dovedit oficial ca exista.

| gigiro a răspuns:

Doua persoane total diferite, in una singura. Cel mai rau este ca nu stie una despre cealalta.Grav.Nu stiu daca se trateaza.

| Mihai_2777 a răspuns:

Ii o boala pshica f rar intalnita, te crezi 2 persoane de ex odata esti tu si peste catva timp te crezi altcineva, prin filme am vazut si eu nu am auzit daca au existat cazuri

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dece nu cauit pe net, in engleza, sau si in romana?! Gasesti mult mai miult si mai divers, decat sa ti se dea copy paste aici pentru o amarata de fundita!

Plus ca, facand chiar tu asta, creierul tau va avea cel mai mult de castigat!