| ValyComan a întrebat:

Cum se poate vindeca un vas de sânge spart?(La nas)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Sau pauza de la tras pe nas, macar 7 zile...

| ValyComan explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Pișama-ș pe tine AlecsR!

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru ValyComan):

Poftim cultura!

| Lorena_Bala_1988 a răspuns:

Nu am auzit sa se vindece.......adica nu iti inchipui ca a pocnit nu stiu ce. Ori ai stranutat ori ti-ai suflat nasul prea tare. Atata timp cat nu ai probleme cu coagularea nu ai de ce sa iti faci griji. Aceste lucruri se intampla prin tot corpul gandeste-te la cate capilare se sparg. Daca suferi de hemofilie atunci e problema altfel daca s-a intamplat odata nu cred ca e mare lucru. Pentru siguranta du-te la medic.

| Francykissme a răspuns:

Cu gheta? thinking