| Maestronos a întrebat:

Sunt la munte si mi s-a spart un vas de sange in ochi. ce se poate intampla?

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

De obicei nimic dar daca ai norocul sa faci o infectie la ochi atunci ai dat de o mare belea.
Ti-as recomanda sa stai o zi, doua sa vezi cum evolueaza ochiul si daca nu ti se amelioreaza starea sa te duci la un oftalmolog.
Oricum de obicei nu e grav.
Incerca sa iti pui niste picaturi visine, chiar ajuta in momente de genul asta

| selysol a răspuns:

Acum cateva luni la un vecin i s-a spart un vas de sange in ochi si nu a mers la medic dupa un timp s-a gandit sa se duca si a zis ca e suspect de cancer si i-a scos ochiul cu pricina eu iti recomand sa mergi la control baftawinking

| Puffulets a răspuns:

Nu are nimic se mai intampla stai linistitwinking

| Biia14 a răspuns:

Buna! Si mie mi se mai intampla, dar stai linistita e de la curent si totul va reveni la normal in 2-3 zile.Ai grija de tine!

| Mn0 a răspuns:

A avut acum cateva zile un prieten la fel ca tine si ia trecut, dar nu ar strica sa te duci la un doctor:p

| xqMelaniiie a răspuns:

Daca iti pui gheata pe ochi va fi OK!

| petronela1992 a răspuns:

Ai grija asa a patit un prieten de al meu si acum nu prea vede bine