| claudiaclau a întrebat:

Hey! Cum pot scapa de negi/veruci? Cam cat costa o operatie cu laser daca ati mai facut? Si va rog sa-mi spuneti daca mai este cineva in cazul meu daca ati folosit cryopharma sau duofilm orice imi puteti recomanda ca sa scap de ei..am mai folosit si rostopasca si creme dar nu mi-au trecut si ma gandeam sa fac operatie cu laser dar cred ca ma costa peste 300 de lei.Ce imi recomandati? ati mai incercat cu alte solutii gen cyopharma sau altele sunt bune? Si mentionez ca, in afara de deget, mi-au aparut si pe fata si pe nas si se vad foarte urat. Dau funda! scuze categoria :*

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| numeleastanuepublic a răspuns:

Eu tias recomanda sa folosesti o solutie care arde negi, tatal meu are problema asta si ia trimis sora mea din spanio o solutie care ai are se gaseste si in Romania de toate felurile, dar sa ai arda! funda big grin?

| numeleastanuepublic a răspuns:

Cere ai arde ********

| numeleastanuepublic a răspuns:

rolling on the floor care **********

| YoExp3rT a răspuns:

Mai simplu folosesti Verolit Forte si in 2-3 saptamani se usuca negul si cade.
Funda?

| Harabagiu_Anna_1999 a răspuns:

Buna. Am avut si eu unul in talpa. Am folosit multe creme.Am fost si la doctor, dar nu mi-a trecut. Eu iti recomand cryopharma creion. Este foarte bun. In 2 saptamani a cazut.
Funda?