| KillerJkat a întrebat:

Cum te slabeste pastila de slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Unele elimină doar apa din organism, altele au efect laxativ, sunt care micșorează apetitul sau inhibă absorbția grăsimilor. Cele mai multe au efecte secundare. Niciuna nu face minuni. Oricum, după o vreme, organismul se adaptează la ele și nu mai au efect. Porții mai mici, mai multe legume și fructe, fără prăjeli, dulciuri & băuturi carbogazoase, ultima masă la ora 17:00, mai multă mișcare. Slăbești mult mai sănătos așa, mai lent dar mai sigur, fără efectul de y.o-y.o.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ar mai fi existat oameni grași, dacă pastilele ar fi făcut minuni.winking

| crud a răspuns:

Psihic.

| Anonim22341 a răspuns:

Exista doar suplimente care ajuta intr-o proportie foarte mica(3-5%)in conditiile in care faci sport.