| anonim_4396 a întrebat:

Cum tratam insomnia? adorm pe la 22.00-22.30 si pe la 4.00 ma trezesc si nu mai adorm. un sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Era bine sa ne spui si varsta!

| dima_5000 a răspuns:

Daca fumezi -lasa fumatul.
daca consumi alcool-lasa-l.