| Kiko a întrebat:

Cum vi se par produsele Nestle? Adica cerealele, batoanele, maggi? Mie mi se par ok voua? Sau ce nu va prea place...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| yumeee a răspuns:

Nu cred că e cineva căruia nu îi plac chestiile Nestle.hee hee
Mie nu-mi plac Cheerios, dar mă dau în vânt după batoanele Fitness, Chocapic, clasicul Nesquick şi toate speciile de cereale de-ale lor big grin
Acum sunt în perioada Cookie Crisp. rolling on the floor
Sunt cele mai bune cereale (la gust) din punctul meu de vedere.happy

6 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Si mie mi se par destul de bune.consum cereale, batoane

| aaaa12345 a răspuns:

Imi plac la inebunie.Mananc zilnic daca nu pot dimineata imi iau la scoala si mananc un batol le ador.Gata acum mananc.Serios.

| Lala20 a răspuns:

Foarte bune" happy

| alinutza92r a răspuns:

Si mie mi se par foarte bune, doar sunt cereale

| DeyvDavid a răspuns:

Mie imi plac cerealele de la Nestle ca si batanele lor sunt destul de bune (parerea mea). Cat despre Maggi cred ca a cumparat o data boia mama da in rest nu prea mananc produse Maggi. Te rog da Funda puppy dog eyes

| CriSs20 a răspuns:

•Produsele Nestlé existente cresc prin inovatie si renovare, mentinand in acelasi timp un echilibru in activitatile globale si liniile de produse.
•Potentialul pe termen lung nu este niciodata sacrificat pentru performante pe termen scurt.
•Prioritatea noastra este sa oferim oamenilor cele mai bune si cele mai relevante produse, oriunde ar fi, indiferent de nevoile lor, pe tot parcursul vietii lor.
•Prin modul nostru de a face afaceri in toate tarile in care suntem prezenti, demonstram o intelegere profunda a specificului local pentru nutritie, sanatate si vitalitate
•Pentru ca stim ca nu poate exista un singur produs pentru toata lumea, produsele noastre sunt create pentru a satisface gusturi si obiceiuri de oriunde din lume.
Nu te gandi ca e reclama facuta de ei pentru ca sunt foarte bune si de calitate superioara. Le recomand cu mare placerewinking