| anonim_4396 a întrebat:

Cunoasteti ceva pastile pentru stabilitatea, buna functionare a stomacului in general?
Mai precis stomacul, abdomenul mi-e varza atat stomacul de la stilul de viata haotic, cat si abdomenul. Dupa ce fac abdomene, a 2-a zi burta mi-e umflata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se iau pastile dupa sfatul nostru de aici. Mergi la un medic.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu faci abdomene, nu ai nimic?

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Ok., simt ca burta in general e punctul slab., Insa Nu am nimic daca nu fac abdomene.

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă e așa, nu este legat de funcționarea intestinelor, așa că nu are rost să iei pastile.

| BuLaNNNeL a răspuns:

De sa te indopi cu pastile, cand iti poti rezolva stilul haotic?

| Profaaaaa a răspuns:

Bună. Nu crezi că ar fi mai ok să mergi la un medic?!
Nu este bine să iei pastile, așa, la îndemnul oricui. Ai nevoie de niște analize, cu stomacul nu este de joacă!