| Popey12 a întrebat:

Dacă mi-a ars parul de pe picioare, parul de pe cap va fi afectat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are nimic una cu alta. Faci focul in mijlocul casei, cum ai trecut pe langa el?

| Popey12 explică (pentru darrio2007):

La un foc de tabără, m-am apropiat cam tare

| 19Mary19 a răspuns:

Cum adică "ți-a ars parul de pe picioare"? Nu are legătură parul de pe picioare cu cel din cap. Dacă te epilezi pe picioare, îți dispare parul de pe cap?

| Popey12 explică (pentru 19Mary19):

Am trecut pentru o fracțiune de secundă cam aproape de foc cu piciorul, și mi-a ars o parte din parul de pe picioare, și nu știam dacă chestia asta îmi poate afecta parul de pe cap, chiar daca nu au o legătură directă

| 19Mary19 a răspuns (pentru Popey12):

Am înțeles. Doar acea parte a corpului este afectata dar chiar și acolo va creste parul la loc, nu iti face griji.

| sierra1 a răspuns:

Poate doar glanda pituitară ar putea fi nițel agresată

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

În ce sens?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Al afectării, că d-aia intrebai, nu?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Întrebarea lunii!
Dacă intră in atentia miștocarilor de pe Youtube orI Facebook, să vezi ce iese... laughing

| Lukasssz a răspuns:

Troll -_-

| radustlef a răspuns:

Da,risti sa ai cancer