| alma200033 a întrebat:

Daca ai simptome de răceală si iei theraflu nu mai apare răceală aia cu scurgeri nazale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Daca ai avut nasul infundat posibil

| lorena66 a răspuns:

Nu. Insă ia cat mai multe pastile acum pentru ca răceala sa nu pătrundă prea bine. Multă sănătate!

| Florin458 a răspuns:

De regula trece de la theraflu, insa ai grija la vreo eventuala alergie.Citeste prospectul happy

| elenamarian95 a răspuns:

Mie imi trece raceala cu theraflu, insa sa nu fie in stare prea avansata.