| svenhassel13 a întrebat:

Daca alerg și începe sa ma doara in stanga sau in dreapta, dar totuși nu ma opresc si continui e vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Până pici jos, nu e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Incearca sa reduci timpul la alergat la cat iti permite corpul, fara sa ai probleme nici in stanga nici in dreapta. Odata ajuns la minutele corecte pentru ceea ce poti tu, incepi si adaugi treptat.cate 5 minute, cate 10.Ai estimat gresit cat poti tu sa alergi si fortezi corpul.Bafta

| MingDynasty a răspuns:

Noua profesorul de sport ne-a spus sa continuam ca nu murim si dupa cateva minute durerea s-a oprit, dar am alergat in jur de 10-15 min nu mai mult, pe terenul din fata scoli

| DumiAlexandru a răspuns:

Atata vreme cat nu te doare pe centru e ok