| Polinco a întrebat:

Daca am avut in trecut Hepatita A si acum nu mai o am. Ma poate impiedica sa ma inrolez in Legiunea Straina daca am avut Hepatita A in trecut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Nu, Paul. Hepatita A nu se mai poate declansa si a doua oara. In cazul in care ai tratat-o la vremea ei, aia a fost. A trecut. Hepatita A sau icterul e cea mai usoara forma de hepatita.
Mult succes in viitoarea cariera.

| Polinco explică (pentru Lostlyric):

Mulțumesc pentru răspuna!

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nu depinde de tine daca vrei sau nu in Legiune. Daca ai intrat de prima poarta, esti salvat!

| alina2k18 a răspuns:

Hepatita A s-a vindecat daca a fost tratata, nu are treaba.
DEci te poti inrola.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca esti sanatos tun in prezent nu are treaba.