| edy023 a întrebat:

Salut ca sa ma inrolez in legiunea straina trebuie sa am forma fizica buna sai cel mai important este sa fiu sanatos?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie sanatos si sa ai si un anumit fizic, important este sa fie rezistent la efort. La forma foarte buna se ajunge prin antrenamentul ce se va face, daca esti acceptat.

| alin_9439 a răspuns:

Pai dupa cate stiu eu forma fizica buna= sanatate big grin Nu poti sa fi super sanatos fara sa faci sport si daca faci sport iti formez muschi etc...corect?

| StanMarsh a răspuns:

Normal ca trebuie sa ai fizic, crezi ca rezisti la 50km de alergat plus alte exercitii pe care le faci?